четвер, 01 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Декілька порад психологів, як жити в умовах війни

Мартирос Григорян


Консультації , Психолог

Декілька порад психологів, як жити в умовах війни

views1520

19.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

За час війни, психічне здоров’я багатьох людей зазнала сильних душевних хвилювань, перебувала тривалий час у нервовому напруженні. Однак тим, хто у відносній безпеці, необхідно подумати над стабілізацією свого морального стану. Психологи розповіли, як продовжувати жити під час війни.

Про це повідомляє МЕТА.

Варто знизити інформаційні потоки вдвічі

Читайте ще раз – вдвічі. Довіряйте лише офіційним джерелам. Спробуйте один день і побачите різницю.

Зателефонуйте близьким та поділіться гарною новиною

Чимось хорошим, життєвим, гарним, планами на майбутнє. Щось класне завжди є. Перемовини проводьте не більше 2 хвилин. Попросіть їх теж розказати вам щось хороше. Таким чином ви будете відчувати підтримку й побачите, що в цій складній ситуації є справжнє теперішнє, яке надихає.

Допоможіть іншим

Це дає відчуття внутрішньої сили. Комусь зараз гірше і вони потребують вашої допомоги. Якщо волонтерством вам зараз займатись важко, це може бути одна старенька бабуся біля магазину, охоронець будинку або хтось, хто потребує допомоги. Маленькі речі, які дадуть сил іншим і особливо – вам самим.

Пограйте з дітьми

Діти вміють перемикатися на приємне. Війна чи не війна – щось маленьке приємне обов'язково дозволяйте. Вони малюють – тож і ви малюйте. Вони читають книжки – і ви читайте. Вони грають у ляльки – і ви грайте.

Створюйте "Щоденник життя"

У ньому ви запишете все, що вам дав цей день: свої почуття, свої думки. Ви знайдете свої власні рецепти спокою й станете провідником сили для інших. 

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі