понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Болгари протестували проти військової допомоги Україні

Світлана Макарова


За кордоном , Суспільство

Болгари протестували проти військової допомоги Україні

views138

27.11.2022

Подiлитися у соц.мережах

У столиці Болгарії та ще кількох містах пройшли протести проти рішення парламенту країни надавати Україні військову допомогу. 

Як повідомляє News.bg, протестні заходи відбулися у суботу, 26 листопада.

Акції провели в рамках загальнонаціонального "маршу за мир та нейтралітет" із загальною ідеєю про те, що Болгарії потрібно дбати передусім про свої збройні сили і не долучатися до війни, надаючи одній зі сторін свою зброю. Під час акцій, анонсованих у загалом 20 містах, почали збирати підписи з підтримкою цього гасла. 

У столиці Софії люди зібралися навпроти будівлі Національної асамблеї - судячи з фото, кількасот осіб. У Варні близько 200 людей вийшли на центральні вулиці міста, зібрання відбулося також у Бургасі. 

Люди прийшли з прапорами Болгарії і плакатами з гаслами, також червоними прапорами - схоже, болгарських соціалістів. Видання зазначає, що на одному з фото з акцій у протестувальника можна бачити прапор так званої "днр". 

Нагадаємо, 3 листопада Національна асамблея Болгарії підтримала резолюцію про постачання Україні військової та технічної допомоги. У рамках новоствореної тренувальної місії ЄС для українських вйськових Болгарія запропонувала курси медичної підготовки. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі