понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Бійці 92-ої бригади відбили атаку умовного противника на Харківщині (фото)

Cіпратов Роман


Події , Українська армія

Бійці 92-ої бригади відбили атаку умовного противника на Харківщині (фото)

views255

11.02.2022

Подiлитися у соц.мережах

У Харківській області відбулися тактичні навчання 92-ої окремої механізованої бригади імені Івана Сірка.

Як повідомляє Армія.Inform, у навчаннях було задіяно понад 150 військовослужбовців та десятки одиниць бойової або спеціальної техніки. У ході заходів оцінювалася взаємодія особового складу однієї з ротних тактичних груп із танковим, артилерійським, зенітним та іншими підрозділами.

«Так, за легендою полігонного вишколу, умовний противник перетнув держкордон та рухався у бік стратегічно важливих об’єктів. Отримавши бойовий наказ та вивчивши розвіддані, командир українського зведеного підрозділу висунувся у заданий район. Уже на місці воїни-піхотинці вступили в бій, вразили бронетехніку ворога та змусили його відступити», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в ході завершального етапу навчань бійці переслідували противника до державного кордону.

Зокрема, десяток бронетранспортерів БТР-4Е та танки Т-64БМ2 «Булат» успішно здійснили марш, розгорнулися в бойовий порядок та за підтримки артилерії із закритих позицій відпрацювали по десятках різних мішеней.

За словами командування частини, останні кілька місяців військовослужбовці бригади проводять на полігонах, вогневих рубежах та тактичних містечках, удосконалюючи майстерність у військовій справі.