понеділок, 30 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Бібліотеки Донбасу отримали українські книги (фото, відео)

Медіа-група Патріот Донбасу


Суспільство

Бібліотеки Донбасу отримали українські книги (фото, відео)

views302

04.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

Завдяки волонтерам значно поповнився асортимент українських книг у двох сільських бібліотеках на Донеччині. Медіагрупа «ПАТРІОТ ДОНБАСУ» та БФ «Карітас Маріуполь» конкретною справою підтримали прагнення жителів Донбасу читати українською.

У рамках проєкту «Книга Патріота», започаткованого медіагрупою «ПАТРІОТ ДОНБАСУ» та БФ «Карітас Маріуполь», до бібліотек Маріупольського району, а саме селищ Мирне та Кальчик, було передано понад 80 примірників книг українських видавництв, які були надані Міністерством культури та інформаційної політики України. Журналісту медіагрупи при спілкуванні з представниками бібліотек та голів ОТГ стало зрозуміло, що жителі прифронтових містечок дуже зацікавленні у вивченні літератури та популяризації читання українських авторів серед молоді. 

Книги, передані бібліотекам,  дуже різні та мають пізнавальний характер. Кожен читач зможе підібрати для себе тему, яка його зацікавить. 

Запитуючи у представників громад, чи змінилися запити читачів з початком воєнних дій на Донбасі, ми почули достатньо чітку відповідь: люди прагнуть читати українською! 

Дивіться детальніше у відео.

Також видавництво медіагрупи «ПАТРІОТ ДОНБАСУ» випускає журнал «Держава під назвою FAKE», в якому розвінчані найбезглуздіші фейки, нав’язані Росією щодо війни проти України. Цей журнал ви за бажанням можете отримати безплатно, зателефонувавши за номером 0800 339-247.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі