понеділок, 28 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Бельгійський уряд надасть Україні новітні протитанкові та артилерійські системи

Світлана Макарова


За кордоном , Озброєння та техніка

Бельгійський уряд надасть Україні новітні протитанкові та артилерійські системи

views405

23.04.2022

Подiлитися у соц.мережах

Бельгія ухвалила надання Україні додаткового новітнього озброєння для захисту від російського вторгнення, до якого можуть входити протитанкові та артилерійські системи.

Про це пише VRT.

«Ключові міністри федерального уряду ухвалили рішення про доставку нової партії озброєння, аби допомогти Україні зупинити російське вторгнення. Нова поставка включатиме протитанкову зброю і, ймовірно, важку артилерію», - йдеться у повідомленні.

Як зазначає видання, протитанкові комплекси мають надійти від оборонної промисловості, тому що в армії немає необхідних запасів такої зброї. Це означає, що перед доставкою в Україну ці комплекси мають бути викуплені урядом Бельгії. На цей час не повідомляється про конкретну кількість таких комплектів військового обладнання.

Артилерійські системи уряд Бельгії планує викупити в однієї з фірм, яка деякий час тому придбала їх у того ж таки уряду. За неофіційною інформацією, ця комерційна структура зажадала набагато вищу ціну за ту, що була сплачена при купівлі.

«Дотепер поставки Бельгії в Україну включали лише невеликі предмети: боєприпаси, шоломи, бронежилети та стрілецьку зброю. Але після того, як війна у східній частині Донбасу набула ескалації, відразу кілька країн, включаючи США, Канаду, Велику Британію та Нідерланди пообіцяли поставити важке обладнання. Бельгія зараз іде по їхнім слідам, готуючи для доставки п’яту партію (зброї - ред.)», - ідеться у повідомленні.

Як зазначає VRT, Бельгія також надсилає в Україну команду криміналістів для ідентифікації жертв злочинів російської армії. Задля їхньої безпеки це робиться в рамках скоординованих зусиль Євросоюзу. Ці криміналісти допоможуть установити, чи жертви загинули внаслідок воєнних злочинів. Така експертиза є дуже важливою для майбутнього суду над воєнними злочинцями.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі