понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Батько загиблого на «Москві» строковика обізвав Путіна ублюдком, але заявив про готовність воювати проти ЗСУ

Андрій Кущенко


Російська агресія

Батько загиблого на «Москві» строковика обізвав Путіна ублюдком, але заявив про готовність воювати проти ЗСУ

views810

30.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

Дмитро Шкребець, батько зниклого безвісти солдата-строковика Єгора Шкребця з крейсера "Москва", назвав Володимира Путіна ублюдком та брехуном. Так він відреагував на брехню російського диктатора про те, що у бойових діях не беруть участь солдати, які проходять строкову службу, а нібито лише професійні військові.

Про це він написав на своєму каналі в Telegram "Крейсер "Москва" будет говорить" у четвер, 30 червня. Шкребець заявив, що його син має повернутися зі служби 4 липня.

"З цього брехуна я почну питати першим! Брехлива тварюка, 4 липня мій син повинен повернутися додому! Поверни мені сина, ублюдок! Я віддав його тобі на строкову службу, де мій син?" – написав росіянин.

При цьому він заявив, що не вважає Україну повноцінною країною і нібито готовий воювати проти воїнів Збройних Сил України, якщо його мобілізують.

"Я син моєї батьківщини. Я не вважаю Україну повноцінною країною. Подобається вам це чи ні. Тепер вороття немає. Якщо буде мобілізація, я перший стану під рушницю, і зменшуватиму офіцерський склад ЗСУ дуже методично і спокійно", – написав Шкребець.