вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Армія рф для нас як солодка булочка»: командир спецпідрозділу Інтернаціонального легіону

Мартирос Григорян


Російська агресія , Українська армія

«Армія рф для нас як солодка булочка»: командир спецпідрозділу Інтернаціонального легіону

views143

31.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Командир спецпідрозділу Інтернаціонального легіону оборони України при ГУР МО, позивний «Adviser», дав інтерв’ю для міжнародної новинної агенції Associated Press, в якому розповів про свій досвід війни проти російської армії.

Про це повідомляє Оперативний ЗСУ.

«Російська армія для нас як солодка булочка. Для армії, яка воює 9 років. У нас воюють чоловіки, середній вік яких 30 років. А у них те, що я бачив, по 50 кілограмів, діти які тримати зброю не вміють, не те що воювати. З достойним супротивником я стикнувся в Ірпені», — ділиться своїми враженнями командир спецпідрозділу.

За словами «Adviser», охочих вступити в Легіон дуже багато. Це близько 20-30 тисяч які знаходяться на кордоні між Польщею та Україною. Ми не можемо всіх взяти. Ми відбираємо дійсно професіоналів, які знають що таке спеціальне призначення.

Вони тут не за гроші. Їхня мотивація — підтримання миру і демократії у всьому світі. У мене є люди з різних країн світу, вони дійсно професіонали».

Воїн Інтернаціонального легіону також дав характеристику добровольцям, які вступили до підрозділу: «Американці — це дійсно професіонали. У мене є люди з різних країн світу. Мало чим відрізняються від українців — це справжні воїни, спокійні».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі