понеділок, 28 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Американські експерти пророкують російській армії колапс під Лиманом на Донеччині

Світлана Макарова


Російська агресія , Політика

Американські експерти пророкують російській армії колапс під Лиманом на Донеччині

views116

29.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Росія не реагує на поточні втрати своєї армії під Лиманом на Донеччині й не готується до колапсу на цій ділянці фронту. Така ситуація може ще більше знизити моральний дух росіян.

Про це повідомляють американські військові аналітики з Інституту вивчення війни (ISW).

Інститут припускає, що крах Лиманського котла, ймовірно, матиме серйозні наслідки для російського угруповання на півночі Донецької та західній частині Луганської областей та може дати змогу українським військам загрожувати російським позиціям уздовж західного кордону Луганської області та на ділянці Сєверодонецьк-Лисичанськ.

Також ISW зазначає, що Міністерство оборони рф не реагує на поточні втрати росіян під Лиманом й не готується до колапсу на цій ділянці фронту, що, ймовірно, ще більше знизить і без того низький моральний дух росіян.

Крім того, майбутні успіхи України в критично важливих районах Донецької та Луганської областей, на думку експертів, можуть вбити додаткові клинці між російськими націоналістами та військовим керівництвом, а також між російськими військами та їхнім командуванням. 

За даними інституту, російська влада продовжує направляти нещодавно мобілізованих і недостатньо підготовлених новобранців для нібито посилення дуже деградованих залишків різних підрозділів, включно з підрозділами, які раніше вважалися головними бойовими силами росії. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі