неділя, 25 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
8 травня у світі відзначають День пам’яті та примирення

Мартирос Григорян


Суспільство

8 травня у світі відзначають День пам’яті та примирення

views145

08.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

8 та 9 травня Україна традиційно вшановує пам’ять загиблих та святкує Перемогу над нацизмом у Другій світовій війні. 

 

Українці воювали на боці антигітлерівської коаліції й зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини.

 

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства — загинуло приблизно від 50 до 85 мільйонів людей. 

 

Україна втратила понад 10 мільйонів людських життів. 

 

Кожне життя безцінне! Вбивство людьми один одного ніколи не може бути виправдане! Один філософ сказав: «Смерть мільйонів — це лише статистика, а смерть кожної людини з цього мільйону – трагедія».

 

Світова спільнота підкреслює, що жодна країна не має монополії на перемогу над нацизмом. Тим більше неприпустимо використовувати її для виправдання агресивної політики в сучасних реаліях, як це нині робить Російська Федерація. Перемога над найлютішим ворогом людства — нацизмом була великим подвигом всіх волелюбних народів. 

 

У сучасному прогресивному світі ці дні проходять під гаслом «НІКОЛИ ЗНОВУ». Ми впевнені, що ця пам’ять робить нас міцнішими та впевненішими у багато разів. Вона — запорука того, що в майбутньому подібне людське горе не повториться. 

 

Нагадаємо, що Україна з 2014 року долучилася до загальноєвропейської традиції вшанування жертв війни з використанням червоних маків. 

 

Редакція «Патріоту Донбасу» разом з усім світом низько вклоняється та висловлює слова глибокої вдячності всім ветеранам Другої світової війни за їхній безсмертний подвиг. І сумує за полеглими на полях битв, за закатованими у концтаборах та загиблими від голоду та ран. Ми вдячні тим, хто, не шкодуючи себе, працював в тилу, «підіймав» українські міста та села з руїн і попелу. 

 

ПАМ’ЯТАЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО!