середа, 07 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«365 днів стійкості»: названо кількість країн, які підтримають заходи до роковин великої війни в Україні

Наталя


За кордоном , Суспільство

«365 днів стійкості»: названо кількість країн, які підтримають заходи до роковин великої війни в Україні

views417

23.02.2023

Подiлитися у соц.мережах

Понад 300 міст у 46 країнах світу долучаться до акції Світового конгресу українців "365 днів стійкості у війні, що триває 9 років".

Про це йдеться на сайті СКУ.

За повідомленням, світове українство проведе масові мирні демонстрації, марші солідарності та молитовні заходи до 24 лютого 2023 року – року повномасштабного вторгнення росії в Україну в ході війни, що триває вже 9 років.

Так, акції заплановані у містах таких країн: Канада, Австралія, США, Велика Британія, Норвегія, Швеція, Італія, Грузія, Німеччина, Угорщина, Франція, Естонія, Іспанія, Польща, Словаччина, Хорватія, Латвія, Ірландія, Мальта, Кіпр, Португалія, Македонія, Люксембург, Словенія, Йорданія, Японія, Сербія, Фінляндія, Азербайджан, Вірменія, Чорногорія, Нідерланди, ПАР, Туреччина, Бразилія, Аргентина, Бельгія, Ліван.

Тож СКУ закликав українців і друзів України по всьому світу продемонструвати 24 лютого свою силу, силу народу та єдність.

«Ми повинні показати всьому світу, що ніхто не має права нападати на незалежну країну, вбивати невинних мирних жителів та руйнувати життя людей. Ми повинні показати всьому світу, що ми стоїмо на стороні добра в історії людства, і що за підтримки світу ми переможемо. Виходьте на вулиці своїх міст, беріть з собою друзів, рідних та знайомих. Україна переможе, бо ми з нею стоїмо плече до плеча. Продовжуємо боротьбу, і ми поборемо!», – йдеться на фейсбук-сторінці СКУ.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі